Ankara Özel Okullar Başarı Sıralaması Açıklandı Mı?

Ankara Özel Okullar Başarı Sıralaması Açıklandı Mı?

12.030

Ankara özel okullar başarı sıralaması, Yeni kayıt döneminin yaklaşmasıyla birlikte, Ankaradaki en iyi özel okullar sıralaması önemini artırdı.

Geçtiğimiz aylarda özel okul giriş sınavlarının gerçekleştiği yoğun bir dönem olmuştu. Ara tatilde olan öğrenciler özel okullar bursluluk sınavları ile hem kendilerini denemişler, hem de indirim kazanma fırsatı yakalamışlardı.

Bursluluk sınavı sonuçları da yavaş yavaş açıklanmaya başladı. Bazı öğrencilerin yüzleri gülerken bazılarının da bursluluk sonuçları istedikleri gibi gelmedi.

Bursluluk sınav sonuçları ve yeni kayıt döneminin başlamasıyla Ankara özel okullar başarı sıralaması listesine olan ilgi artmış durumda. Ancak henüz tüm okulların bursluluk sınavlarını gerçekleştirmemiş olması nedeniyle böyle bir açıklama yapılmadı.

Başarılı Okulların Özellikleri

Ankarada bulunan kolejler farklı özelliklerle başarılı oldukları noktaları öne çıkarmaktadır. Kimi okullar sanat vaya spor alanında başarıya ulaşırken, kimi okullar da akademik başarılarıyla dikkatleri çekmektedir.

Özel okulların başarı dereceleri incelenirken, tüm özellikleri dikkate alınmaktadır. Ankarada yer alan en başarılı özel okullar, öğrencilerin gelişimlerini her alanda destekleyen kolejlerdir.

Kolej Fiyatları Yükseldi

Yeni kayıt döneminin gelmesiyle kolej fiyatları da belli olmaya başladı. Geçen seneki fiyatlara bakıldığında kayıt ücreti üzerinde farklılıkların olduğu gözlemlendi. Kolej fiyatları üzerinde yaşanan bu değişiklikler de öğrenciler ve veliler için bursluluk sınavlarının önemini yükseltmiş durumda.

Fiyat değişikliklerinden fazla etkilenmemek adına kolejlerin erken kayıt dönemlerini kaçırmamakta fayda var. Bununla birlikte henüz gerçekleşmemiş özel kolej bursluluk sınavları listesini sizlerle paylaşıyoruz.

Özel Nesibe Aydın Okulları,

Bilişim Eğitim Kurumları

Jale Tezer Eğitim Kurumları

Özel Yüce Okulları

Okulların web sitelerine girerek bursluluk sınavlarına kayıt olabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Telegram Kanalımıza Katılın Bizi Yakından Takip Edin!

error: