Online ve Uzaktan Eğitim Yapan Özel Kolejler

Online ve Uzaktan Eğitim Yapan Özel Kolejler

640

Online ve Uzaktan Eğitim Yapan Özel Kolejler

Korona virüs tedbirleri sebebiyle okullar 30 Nisan Pazartesi gününe kadar tatil edilmesiyle birlikte öğrencilerin eğitimlerinin aksamadan devam edebilmesi için uzaktan ve online eğitimlerle evden dersler işlenmeye devam ediyor. Canlı dersler her gün, yeni ders konuları anlatılarak örnek sorular üzerinden işleniyor. MEB’in EBA üzerinden derslerine başlamasıyla birlikte en kaliteli özel okullar da kendi belirledikleri sistemlerden online ve uzaktan eğitim şeklinde derslerine devam ediyor.

Özel Okullarda Uzaktan Eğitim

Mekandan ve zamandan bağımsız şekilde öğrencinin ve öğretmenin okula gelmeden teknolojik aletler vasıtasıyla sanal ortamda ders işlenmesine olanak tanıyan uzaktan eğitim sisteminde dersler başladı. Öğretmenin video çekerek görüntülü olarak ders anlattığı sistemde, öğrenciler isteklerine bağlı olarak daha sonra da videoları izleyerek, anlamadıkları konuları tekrar edebiliyor.

Özel Okullarda Online Eğitim

Uzaktan eğitim sistemine geçilmesiyle birlikte birçok okul da online eğitime başladı. Öğretmenlerin canlı olarak uzaktan ders anlattığı online eğitimde, öğrenciler ders esnasında öğretmenlerine anlamadıkları noktaları da sorabilme şansını elde ediyor.

Online ve Uzaktan Eğitim Yapan Özel Kolejler

Çocukların evden eğitim görmesiyle birlikte en kaliteli okullar da online ve uzaktan eğitime geçiş yapmaya devam ediyor. Kendi sitelerinden ve uygulamalarından yapılan dersler videolar ile de destekleniyor. Online ve uzaktan eğitim veren en kaliteli okulların listesi;

Bilişim Koleji

Uğur Okulları

Sınav Koleji

Çözüm Akademi Okulları

Birikim Okulları

Doğa Koleji

Yükselen Koleji

Hayat Koleji

TED Koleji

Açı Koleji

Okyanus Koleji

Birikim Okulları

Mev koleji

Biltek koleji

Başarı eğitim kurumları

En Başarılı Okullar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: