Ortaokul ve Liselerde Yüz Yüze Eğitim Başladı!

131

Ortaokul ve liselerde yüz yüze eğitim başladı. Yeni tip corona virüs (Covid-19) salgını tedbirleri çerçevesinde, normalleşme kapsamında ortaokullarda yüz yüze eğitime başlandı.

Ortaokul ve Liselerde Yüz Yüze Eğitim Başladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı kademeli normalleşme takvimi kapsamında, geçen hafta ilkokul öğrencilerinin yüz yüze eğitime başlamasının ardından bugün de ortaokul ve lise öğrencileri, okullarının yolunu tuttu.

 

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Duyurmuştu

 

Eğitim Çalışanları İçin Aşı Takvimi

Öte yandan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, dün sosyal medya üzerinden yaptığı bir diğer paylaşımla, tüm öğretmenlerin ve eğitim çalışanlarının Covid-19 aşısı randevularının e-Nabız üzerinden verilmeye başlandığını açıkladı.

Selçuk, paylaşımında “Tüm öğretmenlerimizin ve eğitim çalışanlarımızın aşı randevuları Sağlık Bakanlığı tarafından tanımlandı.
Mesai arkadaşlarımız an itibarıyla randevularını e-Nabız’dan alabilirler. Eğitim ailemiz adına tüm sağlık camiamıza teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, öğretmenlerin aşılamasıyla ilgili olarak geçtiğimiz günlerde “Önümüzdeki hafta aşılama programımız için yeni bir dönem daha başlıyor. 7 Haziran Pazartesi gününden itibaren yaş sınırı olmaksızın tüm öğretmenlerimiz aşı olabilecekler. Aşı ile bağışıklık kazanacak ve salgını gündemimizden çıkaracağız. Bu güce güvenin.” ifadelerini kullanmıştı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Da Duyurdu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın eğitim çalışanlarının aşı takvimi ile ilgili yaptığı açıklama sonrası Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk da müjdeyi duyurdu. “Tüm öğretmenlerimizin ve eğitim çalışanlarımızın aşı randevuları Sağlık Bakanlığı tarafından tanımlandı.” dedi.

EN BAŞARILI OKULLAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Telegram Kanalımıza Katılın Bizi Yakından Takip Edin!

error: