Lütfen Bekleyiniz..

Lütfen Bekleyiniz..

Başarılı Okulların Tek Adresi

YÖK Yeni Üniversite Kararı Açıkladı!

YÖK Yeni Üniversite Kararı Açıkladı!

YÖK yeni üniversite kararı açıkladı. Yükseköğretim Kurulu (YÖK)’ten üniversitelerdeki yaz okulları ile ilgili yeni bir karar geldi. Buna göre; Üniversitelerdeki yaz okullarında gelecek yıldan itibaren yüz yüze, bu yaz döneminde ise uzaktan öğretim yapılacak. Yükseköğretim Yürütme Kurulunda alınan yeni karar, üniversitelere yazı ile bildirildi.

YÖK Yeni Üniversite Kararı Açıkladı

YÖK yeni üniversite kararı açıkladı! Yaz okulları ile ilgili yeni bir karar geldi. Ayrıntılar haberimizde. Detaylar En Başarılı Okullar'da...

Yükseköğretim Yürütme Kurulu, 7 Temmuz 2021 tarihli toplantısında üniversitelerdeki yaz okulu eğitimini ele aldı ve yaz okullarında uzaktan öğretim yöntemlerinin uygulanmaması yönünde karar verdi.

Ancak üniversitelerin yaz öğretimi akademik takvimini belirlemesi ve bazı üniversitelerin de yaz öğretimi eğitimlerini başlatması üzerine bugün toplanan Yükseköğretim Yürütme Kurulunda alınan yeni karar, üniversitelere yazı ile bildirildi.

YÖK’ün “Yaz Öğretimi Eğitimleri” konulu yazısına göre, üniversitelerdeki yaz okullarında uzaktan öğretim yapılamayacağına yönelik daha önceden alınan karar “bu seneye mahsus olmak üzere” uygulanmayacak.

Yüz yüze ve uzaktan eğitim haberleri, yeni gelişmeler ve tüm ayrıntılar için haber sitemizi takipte kalın.

EN BAŞARILI OKULLAR

yorumunu bırak