Lütfen Bekleyiniz..

Lütfen Bekleyiniz..

Başarılı Okulların Tek Adresi

Eğitime kar engeli

Eğitime kar engeli

Yoğun kar yağışı ve olumsuz hava şartları nedeniyle 4 ilin bazı ilçelerinde eğitime ara verildi.

4 ilde eğitime kar engeli

Yoğun kar yağışı nedeniyle 4 ilin bazı ilçelerinde 14 Mart Salı günü eğitime ara verildiği bildirildi.

YOZGAT

Yozgat Valiliği sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Yozgat merkez ve Sorgun ilçesinde köy okulları ile köylerden taşıma yoluyla eğitime erişim sağlayan öğrencilere buzlanma tehlikesi nedeniyle 14 Mart Salı günü eğitime 1 gün ara verildiği belirtildi. Aydıncık ve Çekerek ilçesinde buzlanma nedeniyle tüm okulların 14 Mart Salı günü tatil edildiği duyuruldu.

TOKAT

Tokat’ın Zile ilçesinde taşımalı okullarda eğitime bir gün ara verildi. İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Özdemir, AA muhabirine, meteorolojik verilere göre yarın ilçede yoğun yağışın etkili olmasının beklendiğini söyledi. Yağış nedeniyle ulaşımda aksamaların meydana gelebileceğini belirten Özdemir, “Bu nedenle ilçe genelinde taşımalı eğitim verilen okullarımızda eğitim ve öğretime 14 Mart Salı günü ara verilmiştir.” dedi.

ÇORUM

Çorum’un Mecitözü ilçesinde buzlanma nedeniyle eğitime bugün ara verildiği bildirildi. Mecitözü Kaymakamlığının sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “İlçemiz genelinde yoğun yağış nedeniyle 14.03.2023 Salı günü bir gün süreyle tüm okullar tatil edilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadelerine yer verildi.

SAMSUN 

Samsun’da buzlanma nedeniyle bazı ilçelerde eğitime bugün ara verildi.
İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, yoğun yağış, olumsuz hava şartları ve ulaşımda yaşanabilecek olası aksaklıklar nedeniyle Ladik ilçesinin tamamında, Havza ve Kavak ilçelerinde ise taşımalı eğitime 14 Mart Salı ara verildiği bildirildi.

EN BAŞARILI OKULLAR

yorumunu bırak